Penzion Bruntál a restaurace U Kata
Penzion a restaurace U Kata ubytování Bruntál Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 5 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion a restaurace U Kata / Bruntál

Celý nově zrekonstruovaný areál se nachází na klidném místě v blízkosti centra města Bruntál. U Kata nabízí jak ubytování v domácím prostředí, tak i výbornou kuchyni.

Bruntál Penzion U Kata ubytování
Penzion Vám nabídne komfortní ubytování ve dvou trojlůžkových a jednom dvojlůžkovém pokoji. Standartní vybavení každého pokoje - TV, lednice, postel, stolek, křesla, koupelna, toaleta, sprcha atd. Snídaně je již zahrnuta v ceně.

Penzion U Kata v Bruntále restaurace
Restaurace U Kata je pro každého, kdo hledá výbornou kuchyni za dobré ceny ve velmi stylovém interiéru zakázkové výroby. Salonek je ideální pro pořádání svateb, firemních večírků, prezentací, školících akcí atd.

Bruntál penzion a restaurace U Kata služby
Penzion a restaurace U Kata poskytuje svým hostům ubytování a stravování v krásném areálu s bezbariérovým přístupem a samozřejmě perfektní obsluhou. Součástí areálu je vlastní parkoviště, velký krb, dětský koutek a letní terasa. Recepce je hostům k dispozici od 10 do 22 hodin a nabízí služby úschovna zavazadel a cenných předmětů, praní a žehlení. Nastěhování na pokoje je možné od 12 hodin a uvolnění pokoje do 11 hodin. Internet.

Penzion a Restaurace U Kata se těší na Vaši návstěvu.

Ubytování penzion U Kata Bruntál aktivity v okolí
Chcete-li strávit dovolenou na Bruntálsku, nabízíme Vám několik tipů na výlety a za poznáváním kraje ať již pěšky, autem nebo na kole. Zámek a muzeum Bruntál, kolem zámku je krásný upravený park. Z přírodních zajímavostí je to Venušina sopka - kopec nad obcí Mezina, další bývalá sopka Uhlířský vrch, kde stojí barokní poutní kostel, k němuž vede od Bruntálu čtyřřadá alej 200 let starých lip. Rekreaci, relaxaci i sportovní vyžití nabízí Wellness centrum Bruntál a bazén.
Penzion Bruntál a restaurace U Kata - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Bruntál a restaurace U Kata - disponuje restauracíPenzion Bruntál a restaurace U Kata -  je k dispozici připojení na internetPenzion Bruntál a restaurace U Kata -  je k dispozici letní terasaPenzion Bruntál a restaurace U Kata - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Bruntál a restaurace U Kata - přijímá kreditní karty VISAPenzion Bruntál a restaurace U Kata - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Bruntál a restaurace U Kata - přijímá kreditní karty JCBPenzion Bruntál a restaurace U Kata - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Bruntál a restaurace U Kata - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Bruntál a restaurace U Kata - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Bruntál a restaurace U Kata - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Bruntál a restaurace U Kata - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou